!!PRAVIDLA BLOGU!! - kopčení, objednávání atd...

Květen 2011

Za každým...

22. května 2011 v 21:44 | Vaše DESSINKA :-* |  RŮZNĚ
Za každým "DĚLÁM SI SRANDU" je vždy trochu pravdy.
Za každým "NEVÍM" je vždy trochu znalosti.
Za každým "JE MI TO JEDNO" jsou vždy nějaké emoce.
Za každým "TO JE V POŘÁDKU" je vždy trochu bolesti.
Za každým "JSEM JEN PŘÍTEL" je vždy trochu víc!!

Téma: manipulace

22. května 2011 v 15:00 | Vaše DESSINKA :-* |  TÉMA
Toto mě zrovna naštvalo dneska a mám chuť o tom napsat, protože mě to baví. Není manipulace, jako manipulace. Může se manipulovat s lidmi, názory, věci a já nevím čím vším. Každopádně dneska bych chtěla psát o lidech, kteří se sebou nechají manipulovat. A není to chyba těch, kteří se snaží s někým manipulovat (ikdyž tohle samozřejmě není správné), ale je to chyba těch lidí, kteří se sebou nechají házet. Nevím, proč se nechají. Buď se bojí nebo se chtějí všem zavděčit... Mám kamarádku a ta mě tím dneska naštvala. Domluvily jsme se , že někam půjdeme. Ona sice měla jít ještě k tetě, ale domluvily jsme se, že tam půjde dřív, abychom to pak spolu stihly. Na všem jsme se domluvily a tak. Jenže, jak jsem zjistila, má kamarádka patří k lidem, s kterými se snadno manipuluje a jelikož mi na ní zaleží, nelíbí se mi, že mezi takové lidi patří i ona. Takže jak bylo domluveno, šla k její tetě dříve. Pak jsem jí volala, jestli vše ok - jenže! Nebylo vše ok, její tetička ji přesvědčila, že ne a ona mi do telefonu mluvila jako kdybych neměla srdce. A když jsem jí říkala, že jsme se domluvily a tak, slyšela jsem její tetu, jak jí ještě do toho hovoru kecá. Pane bože! Já to tak nesnáším, takové lidi bez názoru. S kým je naposledy, toho má názory. Opravdu mě toto vytáčí. Tento přístup... No prostě ani trošku se mi to nelíbí. Kamarádce je už patnáct a tak si myslím, že by si taky někdy mohla stát za svým už přece.... A co vy? Znáte takové lidi nebo případy? A jaký na to máte názor?

Téma: změna

21. května 2011 v 23:57 | Vaše DESSINKA :-* |  TÉMA
Takže tady je další téma spojené se mnou. Na začátek bych se chtěla zeptat, jestli se dají články nějak uzavřít nebo já nevím jak to říct. Prostě aby je mohli vidět jen lidé, u kterých chci , aby to viděli... protože se bojím, že část mojí třídy si to bude číst... Nechtěla jsem, aby o mém blogu věděli mí kamarádi a známí, ale teďka o něm ví celkem dost lidí, které znám. Já si jen chci anonymně psát o čem chci a nechci, aby to četli mí známí. Ale blog si zakládat nový nechci... No tak, už bych mohla k tématu. V poslední době (týdnu) jsem prožila mnoho mnoho změn. Všechny změny jsem provedla já a jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala a jsem vděčná jedné osobě, která mi hodně pomohla a tímto ji i moc děkuji. A jaké, že nastaly změny? No jak bych to shrnula? No prostě přestala jsem se bavit s mojí teď už bývalou nejlepší kamarádkou. Bylo mi to líto , ale myslím , že jiná možnost tady nebyla. Stále tam totiž panoval problém. Nebo spíš problémy? Už jsem o tadytomhle kamarádství psala v tomhle článku, který se jmenuje kamarádství ve třech. Ale kdyby tam bylo jen to. Stále jsme se hádaly, měly zcela odlišné názory a nedokázaly jsme se shodnout na stále více a více věcech. Často jsme se hádaly. Tohle už mě opravdu nebavilo. Bylo pár chvilek, kdy bylo vše ok, ale to se nestávalo často. Byla jsem potichu a říkala jsem si, že se to spraví, že to bude ok... Ale pak mi to došlo. Došlo mi, že se to nezmění a i kdyby, bylo by to jen na chvilku. Vždycky to tak totiž bylo. Řekla jsem kamarádce, co mi vadí, co mě štve, chvíli jsme byly v pohodě a potom se to dělo dokola. Ze začátku to bylo po hádce v pohodě třeba i měsíc, potom týden, pak den a nakonec i třeba jen hodina. A mě už to potom opravdu nebavilo. Takže asi tak. Co si o tom myslíte vy? Mělo to podle vás cenu? Sice jsme byly kamarádky dva a půl roku a hodně toho zažily, ale teďka už jsme nezažívaly skoro nic. A mi nestačilo žít pro zážitky, které jsme zažily. Já chtěla zažívat nové... Ale prostě tomu tak nebylo a my už se chvílemi neměly o čem bavit. Nebo spíš jsme se bavily pořád o tom samém. Takže, je mi to sice líto, ale pro mě už to tak dál nešlo....

Tajná Kontrola SB! :)

21. května 2011 v 19:06 | Vaše DESSINKA :-* |  SB
Ahoj zlatka! :D Takže TAJNÁ kontrola SB - tzn. , že nikomu nedávám vědět. Chci vědět, kod ke mně na blog z mých SB ještě chodí. U některých mi příjde, že u mě nebyli aspoň 2 měsíce minimálně :(. No takže pokud chceš být nadále mým SB, tak do komentářů napiš:

Tvé jméno/přezdívka
Adresa blogu

:))) Tak doufám, že se vás zapíše co nejvíce :), mějte se papap..

Přehlídka :)

9. května 2011 v 15:26 | Vaše DESSINKA :-* |  RŮZNĚ
Ahojky lidi :). Sry, že jsem tady dýl nebyla, ale byla jsem nemocná, ve škole toho bylo moc a včera jsem byla na módní přehlídce (no musím se pochlubit, ne? :D). Mám tady 4 fotky, kde jsem já :). Miluju ty červené šaty :)))). A co vy a víkend? A líbí se vám fotky? :)... papa :)

Tady společenské šaty :)))) (milujů)
Ostatní fotky - celý článek :)

Krásný 1. Máj

1. května 2011 v 20:00 | Vaše DESSINKA :-* |  RŮZNĚ
Přeju všem krásný první máj :)))).... Snad neuschnete holky ;)